کانون معماران و شهرسازان در راستای کمک به اعتلای آموزش و حرفه معماری و شهرسازی و با هدف ارتقای سطح فرهنگ معماری و شهرسازی دانشجویان و دانش آموختگان اقدام به افتتاح کتابخانه تخصصی هنر، معماری و شهرسازی نموده است.
این کتابخانه به کمک اساتید، دانشجویان معماری و شهرسازی و سازمان ها و اداراتی همچون حوزه هنری آذربایجان شرقی ، انتشارات دانشگاه هنر تهران، انتشارات دانشگاه تهران و … یکی از بزرگترین کتابخانه­ های تخصصی معماری و شهرسازی در سطح استان می­باشد که تمامی علاقه ­مندان می ­توانند از آن استفاده نمایند.
این کتابخانه که شامل مجموعه ای کم نظیر از کتب هنر، معماری و شهرسازی و سایر رشته های مرتبط می باشد در ۲۹ آذر ماه سال ۹۵ به مناسبت هفته پژوهش در دفتر مرکزی کانون افتتاح شده است . شایان ذکر است کتابخانه فوق دارای آرشیوی از مجلات علمی پژوهش روز دنیا می باشد و بالغ بر ۱۶۰۰ جلد کتاب و نشریه تخصصی را در بر می گیرد ،این مجموعه جهت ارتقای سطح عمومی معماری و آشنایی مردم با علم روز خارج از ضوابط سخت موجود اقدام به عضو گیری نموده و اعضا به راحتی می توانند این کتب را به امانت ببرند .

شرایط عضویت در کتابخانه:
عضویت در کتابخانه به منزله عضویت در کانون معماران و شهرسازان می باشد. علاقه مندان جهت عضویت می توانند از طریق لینک زیر و یا به صورت حضوری در دفتر مرکزی اقدام نمایند.
حق عضویت : به دو صورت پرداخت نقدی مبلغ ۶۰ هزار تومان و یا اهدای کتاب معادل همان مبلغ می باشد. ( لازم به ذکر است که هزینه های پرداخت شده توسط اعضا در خدمت توسعه کتابخانه خواهد بود.)
لینک ثبت نام

 

لیست کتب موجود در کتابخانه
لیست مجلات موجود در کتابخانه

اطلاعات بیشتر :
کانال تلگرامی کانون معماران و شهرسازان
۰۴۱۳۵۵۳۳۴۴۷